Zespoły wokalne

„LWÓWIANKI”

IMG_1246 8x6Zespół śpiewaczy „Lwówianki” istnieje od 1972 r. Już ponad 40 lat zespół umila swym śpiewem różnego rodzaju imprezy biesiadne, patriotyczne, okolicznościowe i religijne. Zespół tworzą mieszkanki Lwówka, stąd też i nazwa tego zespołu.

 

Instruktorem zespołu jest Ryszard Bochna.

 

 

„MAŁA GRUPA SPOŁECZNA” 

Mała Grupa SpoIMG_1903 8x6łeczna działa przy Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Lwówku od marca 2012r. W skład zespołu wchodzą: Renata Marciniak, Aldona Ogór, Izabela Ogór-Piechowiak, Marek Marciniak i Andrzej Ślotała. „MGS” specjalizuje się w wykonywaniu hitów polskiej muzyki rozrywkowej oraz folk.

 

Instruktorem zespołu jest Karol Rogacz.

 

 

„SPOKO” 

Zespół tworzy grupa pięciu młodych wokalistek, które na scenie stawiają swoje pierwsze poważne kroki. Dziewczyny w obecnym składzie śpiewają od 2017 roku. Celem zespołu jest rozwój poprzez śpiew, wspólne muzykowanie oraz możliwość występów na licznych imprezach rozrywkowych i okolicznościowych.

 

Instruktorem zespołu jest Ryszard Bochna.

 

 

 

„ALBATROSS”

Zespól reaktywowany przez muzyków grających wspólnie od lat ’70. W 2017 roku panowie: Bogdan Gomuła, Marian Szulc i Andrzej Ślotała powrócili na scenę. Ich odświeżone brzmienie muzyki rozrywkowej „z tamtych lat” przywraca wspaniałe wspomnienia! Muzycznie zespól opiera się na gitararze akustycznej i basowej oraz bębnach.

 

Instruktorem zespołu jest Karol Rogacz.