XXI Lwóweckie Święto Chleba

DO POBRANIA:

* stoiska handlowe:

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury we Lwówku informuje, że od 12 lipca 2021 roku rozpoczyna się termin zgłaszania ofert na stanowiska handlowe podczas imprezy „XXI Lwóweckie Święto Chleba” organizowanej w dniach 28-29 sierpnia 2021 roku we Lwówku, na terenie placu festynowego pomiędzy ulicami Źródlaną a Parkową. Poniżej znajdują się dokumenty do pobrania:

INFORMACJA 2021

CENNIK SPRZEDAŻY 2021

KARTA ZGŁOSZENIA

TABELA WYMIARÓW

MAPKA HANDLOWA

 

* konkurs „Tradycyjny Wieniec Dożynkowy”:

Burmistrz Miasta i Gminy Lwówek oraz Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lwówku serdecznie zapraszają do udziału w konkursie na Tradycyjny Wieniec Dożynkowy, którego wyniki zostaną ogłoszone 29 sierpnia 2021 r. na „XXI Lwóweckim Święcie Chleba”, po wcześniejszym poświęceniu wieńca na zaplanowanej specjalnie na tę okazję mszy świętej, odbywającej się o godz. 14:00 w kościele parafialnym we Lwówku.

Regulamin konkursu – Tradycyjny Wieniec Dożynkowy – Regulamin

 

* konkurs „Chleb domowy”:

Zapraszamy do udziału w 3 edycji Konkursu na chleb domowy!

Regulamin i karta zgłoszenia – kliknij tutaj

Na zgłoszenia czekamy do 23 sierpnia 2021 r. Degustacja oraz wręczenie nagród odbędzie się 28 sierpnia 2021 r. podczas XXI Święta Chleba w Lwówku. 29 sierpnia 2021 r. każdy zakwalifikowany uczestnik konkursu będzie zaproszony na wspólną kolację, podczas której będzie można skosztować wypieków.